Meie taust

Kommunikatsiooniagentuur Idea PR kuulub kolmes Balti riigis tegutsevasse turunduskommunikatsiooni kontserni Idea Group, mis omakorda on rahvusvahelise turundusketi Havas Worldwide assotsieerunud liige. Idea PR (Idea Public OÜ) on asutatud 2003. aastal. Idea PR pakub läbi tütarettevõtete kommunikatsiooniteenuseid ka Läti ja Leedu turul.

Idea PR pakub kõiki kommunikatsioonivaldkonna teenuseid ja omab pikaajalist koostöökogemust nii avalikus- kui erasektoris tegutsevate organisatsioonidega. Ettevõttel on enimlevinud suhtekorraldustegevuste osutamise kõrval põhjalikud teadmised ja kogemused nii toote- ja turunduskommunikatsiooni valdkonnast, kui avaliku sektori kommunikatsiooniviisidest ja –võtetest. Idea PR on teostanud suuremahulisi avaliku sektori kommunikatsiooniprojekte kõigis kolmes Balti riigis.

Ajaleht Äripäev poolt koostatud edetabelis “Eesti edukamad kommunikatsioonibürood 2010″ asub Idea PR neljandal positsioonil.

Idea PR poolt 2011. aastal korraldatud Rimi Jaekaubanduskonverents valiti Eesti Suhtekorraldajate Liidu (EPRA) poolt aasta parimaks PR-sündmuseks erasektori kategoorias.

2012. aastal teostatud tööde seast valis Kuldmuna konkursi žürii Idea PR parimaks suhtekorraldusettevõtteks 3’000 – 30’000 eurose mahuga tööde kategoorias ning tunnistas pronksmuna vääriliseks Idea PR poolt teostatud Paf-palli projekti.

Vaata lisaks:
Meeskond
Idea Group
Havas PR
Havas Worldwide